Kod identyfikacyjny

Hasło
Podpaski higieniczne Crystal Anion

A videók lejátszásához Flash Player szükséges

     Ponad połowa mieszkańców Ziemi to kobiety, tak więc kwestia higieny intymnej i wyboru podpasek higienicznych dotyczy bezpośrednio ponad 3 miliardów osób.

     Jeśli do tej pory używała Pani 4-5 podpasek dziennie, to teraz wystarczy nawet 1 lub 2.

     Według najnowszych badań Światowej Organizacji Zdrowia (WHO)83% kobiet cierpi z powodu infekcji intymnych, a w 62%-ach przypadków problem wywołało nieodpowiednie stosowanie podpasek higienicznych.
     Jeśli założymy, że przeciętna kobieta potrzebuje 3-6 dni, aby uporać się z problemem intymnym i zliczymy wszystkie te dni, licząc od 12 roku życia, okazuje się, że jest to długi okres czasu, który wywiera ogromny wpływ na życie kobiety.


     Crystal Anion to podpaski higieniczne nowej generacji, które są nadzwyczaj chłonne i wykonane z materiałów przepuszczających powietrze.

     Pod miękką bawełnianą powłoką znajduje się specjalna warstwa anionowa, która eliminuje bakterie i nieprzyjemne zapachy, wspomaga ochronę przed zakażeniami narządów płciowych. Używając innych podpasek musielibyśmy wymieniać je mniej więcej co 20 minut, aby uzyskać porównywalną biologiczną czystość.

     Ponieważ mają one zdolność przepuszczania powietrza, nie wywołują podrażnień i zapewniają uczucie świeżości i suchości. Wykonana z naturalnych materiałów warstwa mocująca umożliwia swobodę ruchów każdego dnia.
1. Czym są aniony?
Warstwa anionowa w zetknięciu z wilgocią wytwarza molekuły o ujemnym ładunku, które powstrzymują rozmnażanie się bakterii i zapobiegają pojawianiu się infekcji intymnych.

Dzięki tym właściwościom doskonale nadają się do utrzymania higieny intymnej. Inne tradycyjne podpaski nie dysponują warstwą anionową.

2. Komu i w jakich przypadkach zalecane jest stosowanie podpasek higienicznych Crystal Anion?
- w trakcie menstruacji, a także przed, gdyż łagodzą one objawy przedmenstruacyjne
- po przebytych zabiegach operacyjnych
- w przypadku infekcji intymnych i zakażeń dróg moczowych
- po zbliżeniach intymnych
- po wizycie na basenie
- w przypadku hemoroidów
- w przypadku problemów z utrzymaniem moczu
- w przypadku problemów związanych z suchością pochwy

3. Zalety podpasek anionowych:
- działają przeciwzapalnie
- są nadzwyczaj chłonne
- nawet w przypadku obfitych krwawień wystarczająca jest mniejsza ilość użytych podpasek, przy czym poziom higieny jest nadal wysoki
- wykonane są z materiałów przepuszczających powietrze
- nie zawierają substancji chemicznych ani toksycznych

Zatroszcz się o siebie także w te dni, kiedy Twoje ciało jest najbardziej wrażliwe, stosując podpaski i wkładki higieniczne Crystal Anion!


Wypróbuj teraz podpaski higieniczne Crystal Anion! Przyjmujemy nawet większe zamówienia pod następującym numerem telefonu: +48 792 324 924, jak również na stronie internetowej www.flavin7.pl


Ceny w promocji powitalnej:
          - Wkładki higieniczne Crystal Anion 30 szt. 14,99 zł
          - Podpaski higieniczne Crystal Anion na dzień 10 szt. 13,99 zł
          - Podpaski higieniczne Crystal Anion na noc 9 szt. 13,99 zł
strona główna | sklep internetowy | kontakt | regulamin