Kod identyfikacyjny

Hasło


Regulamin

Zamówienie

Zamówienia wybranych produktów można dokonać, wybierając opcję "Sklep internetowy". Tutaj, klikając na ikonę "Złożenie zamówienia", wysyłają Państwo do nas zamówienie. Następnie na adres mailowy, podany w momencie rejestracji, otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem złożenia zamówienia.
Aby zostać naszym stałym klientem, wystarczy złożyć pierwsze zamówienie na kwotę min. 150 zł. Numer klienta otrzymają Państwo od nas drogą mailową.
Zamówienia można składać całą dobę, w każdy dzień tygodnia na stronie internetowej www.flavin.pl, drogą mailową wysyłając zamówienie na adres vitacrystalpoland@gmail oraz telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 13-17 pod numerem telefonu +48 792 324 924.
Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i są podane w polskich złotych.
Niektóre produkty z oferty mogą być chwilowo niedostępne, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany drogą elektroniczną.

Transport

Koszty przesyłki: Zamówione produkty dostarczamy bezpłatnie do każdego miejsca w kraju, jeżeli kwota zamówienia przekracza 300 zł. W przypadku zamówień poniżej 300 zł, niezależnie od wagi przesyłki, koszt przesyłki na terenie Polski wynosi 23 zł (wysyłka za pobraniem) lub 17 zł (płatność przelewem). Czas realizacji zamówienia: W przypadku zamówień złożonych w dni robocze do godziny 18.00, zamówione produkty dostarczamy w ciągu 48 godzin. Zamówienia złożone po godzinie 18 dostarczane są w ciągu 2-3 dni roboczych. Prosimy sprawdzić stan dostarczonej przesyłki i nie przyjmować przesyłek uszkodzonych.

Dostawa: Zamówione produkty dostarczamy na podany adres domowy lub do miejsca pracy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. Kurier GLS dowozi przesyłki na podany adres w dni robocze w godzinach między 8.00 i 17.00, bez uprzedniego zawiadomienia, w ciągu 48-72 godzin od momentu złożenia zamówienia. Prosimy o podawanie adresu dostawy, pod którym jesteście Państwo osiągalni w tych godzinach.

Płatność: Przesyłki są płatne przy odbiorze. Prosimy o zachowanie potwierdzenia zapłaty.
Chęć dokonania płatności przelewem należy zgłosić telefonicznie lub mailowo przed złożeniem zamówienia. Otrzymają Państwo od nas maila z danymi do przelewu i kwotą do zapłaty. Zamówienie zostanie wysłane niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Zamówienia zagraniczne

Przesyłki zagraniczne wysyłane są jedynie po wcześniejszym wpłaceniu kwoty zamówienia, kosztów transportu oraz kosztów bankowych na nasze konto bankowe. Prosimy o wysłanie zamówienia drogą mailową, a my określimy dokładne koszty przesyłki i odeślemy do Państwa wraz z danymi do przelewu. Zamówienie zostanie dostarczone przez firmę kurierską GLS, a koszty przesyłki są zgodne z cennikiem przesyłek międzynarodowych (cennik można znaleźć na stronie internetowej www.gls-poland.com).

Gwarancja

Vita Crystal Poland Sp. z o.o. gwarantuje jakość swoich produktów, co oznacza, że produkty zawierające wady fabryczne lub uszkodzone w trakcie transportu wymieniamy bezpłatnie. W tym celu wystarczy sprawdzić stan przesyłki w obecności kuriera i na nasz koszt odesłać produkt na nasz adres wraz z fakturą.

Prawo do odstąpienia od zamówienia

Kupujący ma prawo do odstąpienia od zakupu towaru/ów bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty nadania przesyłki. W takim wypadku Vita Crystal Poland Sp. z o.o. jest zobowiązana zwrócić kupującemu wartość towaru/ów w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Koszt zwrotu zamówionego towaru/ów ponosi kupujący. Przyjmujemy zwrot towaru jedynie w oryginalnym, zamkniętym fabrycznie opakowaniu.

Wypłata prowizji

Vita Crystal Poland Sp. z o.o. może wypłacić prowizje swoim dystrybutorom w gotówce lub w towarze, tylko na podstawie rachunku. Informacje o należnej prowizji znajdą Państwo 20 dnia każdego miesiąca po zalogowaniu na naszej stronie internetowej www.flavin7.pl w zakładce "Rozliczenie prowizji". Rachunek wystawiony na tej podstawie należy odesłać na nasz adres.
Do obliczenia prowizji lub rabatu w danym miesiącu brane są pod uwagę zamówienia złożone do godziny 14 ostatniego dnia roboczego danego miesiąca.
Rabaty są odliczane od zamówień złożonych w kolejnym miesiącu po miesiącu rozliczeniowym, po pojawieniu się w systemie informacji o należnej prowizji i rabatach.

Ochrona danych osobowych

Vita Crystal Poland Sp. z o.o. przykłada dużą wagę do ochrony danych osobowych swoich użytkowników. Dane osobowe, podane w momencie rejestracji są wykorzystywane przez Vita Crystal Poland Sp. z o.o. wyłącznie do celów związanych z odwiedzinami na naszej stronie internetowej oraz z realizacją zamówień.

Informacje dostępne na stronie internetowej

Właścicielem informacji ukazujących się na naszej stronie internetowej jest firma Vita Crystal Poland Sp. z o.o. Wykorzystywanie niniejszych materiałów jest dozwolone wyłącznie do celów prywatnych, nie handlowych. Odwiedzający nie mają prawa modyfikować, zmieniać, publikować, kopiować, rozpowrzechniać dostępnych na stronie materiałów ani wykorzystywać ich w żaden inny sposób w celu upublicznienia lub w celach handlowych. Nasze materiały przygotowujemy z najwyższą starannością, jednak nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne błędy.

Kontakt

Na pytania związane z zamówieniami, naszą stroną internetową lub jakiekolwiek inne czekamy pod adresem i numerem telefonu, który znajdą Państwo w zakładce "Kontakt".

strona główna | sklep internetowy | kontakt | regulamin