8 powodów, dla których mogą się Państwo zakochać od pierwszego wejrzenia i dlaczego FruitCafé jest jedyna w swoim rodzaju.

1. Kawa owocowa to nie herbata, ale też nie zwykła kawa. To wyjątkowe espresso owocowe. .
Korzystając z tradycyjnego ekspresu do parzenia kawy i gorącej wody otrzymujemy napar, który zawiera do tej pory nie wykorzystywane substancje czynne pochodzące z owoców. Efekt: orzeźwiający napar o głęboko purpurowej barwie, magicznym smaku i stymulującym działaniu.

2. FruitCafé została wyprodukowana z suszonych na słońcu skórek i nasion owoców. .
Skórki i ziarna owoców suszone na słońcu i bez konserwantów doskonale zachowują wartościowe, ważne dla zdrowia substancje.
W ten sposób mogą być Państwo pewni, że będą spożywać codziennie świeże owoce i zapewnią sobie Państwo codzienną niezbędną porcję witamin.
Zawarte we FruitCafé pestki winogron, dzięki swoim właściwościom opóźniającym starzenie się oraz wygładzającym skórę, są surowcem wysoko cenionym przez przemysł kosmetyczny.

3. Działanie pobudzające prosto z owoców, bez kofeiny.
Unikalną FruitCafé możemy spokojnie nazwać "witaminą mózgu". Znajdujący się w niej wyciąg z pestek winogron oraz fruktoza natychmiast przedostają się poprzez krew do mózgu, działają dobroczynnie na wiele funkcji mózgu i wspomagają jego funkcjonowanie. Wchłaniając się niezwykle szybko (2-4 minuty) FruitCafé dostarcza witaminy i antyoksydanty z owoców do różnych części organizmu. Ma prawdziwie ożywcze, orzeźwiające i wzmacniające działanie na nasz organizm, nie wywołuje przy tym szkodliwych skutków ubocznych. FruitCafé naprawdę zaspokaja potrzebę zwiększonej wydajności umysłowej.


4. Możliwość indywidualnego doboru poziomu kofeiny.
Jeśli w żadnym wypadku nie chcą Państwo zrezygnować z codziennej dawki kofeiny, mogą Państwo dodać do FruitCafé wybraną ilość kofeiny (w postaci kapsułek lub tabletek). W ten sposób kofeina po raz pierwszy na świecie trafia w najlepsze towarzystwo.

5. Polecana dla dzieci, osób chorych i sportowców.
Dzięki swoim składnikom FruitCafé szczególnie polecana jest w przypadkach chorób serca i układu naczyniowego, także dla osób cierpiących na nadciśnienie. Ponieważ nie zawiera kofeiny, polecana jest również kobietom w ciąży i dzieciom. W ten sposób nikt nie musi odmawiać sobie zdrowego, odświeżającego przeżycia.

6. Nie wymaga słodzenia.
Zawiera naturalną fruktozę, dzięki czemu mogą ją spożywać nawet osoby chore na cukrzycę i nie muszą przy tym znosić nieprzyjemnego, gorzkiego smaku.


7. Nie zawiera konserwantów. Tylko ze sprawdzonych źródeł.
FruitCafé została przygotowana w całości z naturalnych składników. Nie zawiera środków konserwujących ani sztucznych aromatów.

8. Można ją pić o każdej porze dnia.
Przy swoim pozytywnym oddziaływaniu na krążenie FruitCafé w żaden sposób nie obciąża organizmu, dlatego możemy ją pić nawet przed snem. Może być spożywana w nieograniczonych ilościach.

Proszę wziąć kawiarkę, filiżankę i wsypać do niej FruitCafé, której nie paliliśmy ani nie prażyliśmy, tylko zachowaliśmy w naturalnej postaci specjalnie dla Państwa.

Jak należy przygotować FruitCafé?
Do ekspresu lub kawiarki wlewamy wodę. Do sitka najpierw wsypujemy ziarna owoców, a następnie skórki (szczegółowy opis sposobu przygotowania na opakowaniu). Można spożywać z ulubionymi dodatkami: z cukrem, mlekiem lub śmietanką.
Zawartość opakowania to trzy torebki, z których w sumie można przygotować 18 porcji FruitCafé.
Jeśli lubią Państwo napoje alkoholowe, można przygotować FruitCafé tradycyjnym sposobem, ale dolewając do wody 20 ml wódki. W ten sposób uzyskujemy long drink o niepowtarzalnym aromacie i niskiej zawartości alkoholu, którym możemy mile zaskoczyć naszych gości.


FruitCafé nie kopiuje sztucznego smaku napojów energetycznych, ponieważ to naturalny napar z owocowych skórek i ziaren.
Już ponad 1 000 000 osób skosztowało naszej FruitCafé. Im smakuje. Jej smak jest jedyny. Państwo też ją polubią! Ci, którzy zrezygnowali z czarnej kawy i piją FruitCafé, wiedzą, że wcześniej tylko dlatego pili czarną kawę, gdyż nie znali innego rozwiązania.

Zostańcie Państwo smakoszami FruitCafé!

Naturalny aromat kawy owocowej, prawdziwy smak owoców, którego nie można pomylić z niczym innym, oferuje Państwu nową formę relaksu.

Harmoniczny smak świeżych owoców sprawia, iż każda minuta spędzona w dobrym towarzystwie staje się bardziej cenna.
FruitCafé jest jak filiżanka porannej świeżości sadów owocowych, wspaniałego wypoczynku w letnie popołudnia.